Sondy Hydrostatyczne

Hydrostatyczne Sondy Głębokości

W naszej ofercie znajdą Państwo sondy hydrostatyczne polskiego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej Hypersens. Sondy hydrostatyczne znajdą zastosowanie zarówno w pomiarze wód gruntowych, wód w zbiornikach wodnych, jak i pomiarze ścieków. Sondy głębokości marki Hypersens wyróżnia wysoka jakość, niezawodność oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane w procesie produkcji.

Sonda hydrostatyczna – zasada działania

Sonda hydrostatyczna dostarcza informacje o poziomie wody lub ścieków w zbiornikach otwartych oraz zamkniętych. Podstawą dokonywanego pomiaru jest wartość ciśnienia oddziaływującego na zanurzony czujnik. Prosta sonda do pomiaru głębokości wskazuje wynik pomiarowy na podziałce. Zakres pracy sondy hydrostatycznej dostosowany jest do rodzaju cieczy, w których prowadzony ma być pomiar. Sondy głębokości przeznaczone do pomiaru cieczy lepkich i ścieków posiadają niski zakres pomiarowy. Sondy hydrostatyczne do wody i czystych cieczy charakteryzuje wyższy zakres pomiarowy.

Hydrostatyczna sonda głębokości HS-25 do pomiaru poziomu cieczy

Sonda przeznaczona jest do pomiaru poziomu cieczy czystych, powszechnie stosowana jest przy pomiarze poziomu wody w studniach głębinowych, nieciśnieniowych zbiornikach, itp.. Dokładność pomiaru została uzyskana dzięki zastosowaniu czujnika z membraną separacyjną o średnicy 15 mm. Sonda hydrostatyczna do wody HS-25 może pracować w dowolnym zakresie do 100 m H2O oraz w temperaturze od -10 do 40°C. Niezawodność i trwałość produktu gwarantują materiały z których został wykonany oraz wbudowany układ zabezpieczający.

Hydrostatyczna sonda głębokości HS-50 do pomiaru poziomu ścieków

Sonda hydrostatyczna do ścieków HS-50 przeznaczona jest do wykonywania pomiarów cieczy zawierających nieczystości stałe. Model ten jest powszechnie stosowany przy pomiarze poziomu w przepompowniach ścieków, komorach fermentacyjnych itp.. Dzięki zastosowaniu membrany o dużej średnicy pomiar jest bardzo dokładny. Sonda hydrostatyczna do ścieków HS-50 może pracować w dowolnym zakresie pomiarowym do 10 mH2O w temperaturze od -10 do 40°C. Zastosowana stal 316L i 316Ti zapewniają wysoką odporność sondy, a wbudowany układ zabezpieczający jej niezawodność.

Jak wybrać odpowiednią sondę głębokości?

Na dobór odpowiedniej hydrostatycznej sondy głębokości wpływa wiele czynników. Podstawowym parametrem jaki należy wziąć pod uwagę jest rodzaj cieczy, do której pomiaru poziomu ma służyć sonda. Innymi istotnymi informacjami są: głębokość zbiornika oraz techniczne warunki przyłączenia sondy. Sondy marki Hypersens wykonywane są z uwzględnieniem parametrów, które w najlepszy sposób odpowiedzą na Państwa potrzeby. W celu wyboru i spersonalizowania produktu zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z nami


 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.raan-lighting.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.