Lampy do projektorów kinowych

Każdy cieszy się kinem, aby zobaczyć najnowsze filmy. Dziś projekcja cyfrowa rewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie doświadczają filmów. Kto może zapomnieć o zapierających dech w piersiach zdjęciach z filmów 3D?

Wyświetlanie obrazu jest możliwe dzięki silnemu białemu światłu uzyskiwanemu z lamp xenonowych. Philips jest jednym z czołowych i certyfikowanych producentów lamp xenonowych na świecie.

Lampy Philips nadal są produkowane w systemie manufakturowym bez stosowania automatycznych linii produkcyjnych dzięki czemu są wysoce niezawodne oraz darzone zaufaniem przez klientów.

Lampy Philipsa charakteryzują się wysoką jakością i bardzo dobrym jej stosunkiem do ceny.
Na uwagę zasługuje także fakt, że lampy xenonowe Philips nadal produkowane są na terenie USA.

Najnowszą linia lamp xenonowych Philips do projektorów kinowych są lampy Long Play.
Dzięki rewolucyjnej technologii budowy anody i katody udało się uzyskać wydłużenie żywotności lamp przy zachowaniu dotychczasowej ilości światła.

Stosowanie lamp serii Long Play przekłada się na obniżenie kosztu każdej godziny projekcji kinowej o 10 do 20%.

Karty produktowe

Cross Reference

Dopasuj lampę Philips Cinema

Deklaracja gwarancyjna cinema lamps
 

 

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.raan-lighting.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.