Lampy sceniczne i studyjne

Większość projektantów oświetlenia ma prawdziwą pasję do tworzenia spektakularnych widowisk. Aby jak najlepiej wykorzystać ich talenty, Philips opracował szereg systemów lamp wyładowczych.
Istotną cechą lamp Philips jest ich wysoka jakość gwarantująca niezawodność oraz bardzo konkurencyjne ceny.
Philips posiada w ofercie wszystkie rodzaje lamp wyładowczych certyfikowanych i cenionych przez wszystkich liczących się producentów urządzeń scenicznych.

Philips w serii lamp Gold jako jedyny producent stosuje pozłacane trzonki. Technika ta gwarantuje mniejszą awaryjność lamp poprzez poprawienie przewodnictwa oraz zwiększenie wytrzymałości na wysokie temperatury.

Najmłodszym dzieckiem koncernu Philips są lampy serii Platinum.  

Ciekawostkę stanowi fakt, że to Philips w pierwszej kolejności zaproponował źródło światła a dopiero następnie producenci urządzeń efektowych zaprojektowali specjalnie dla nich oprawy i cale systemy.
Zaletą lamp Platinum jest ich  kompaktowość, dzięki czemu producenci mogą zaprojektować małe i elastyczne urządzenia, które szybko się obracają i są w stanie oświetlić każdą, nawet najtrudniej dostępną przestrzeń na scenie.

Bardzo krótki łuk świetlny zapewnia intensywne i jasne światło, które eliminuje cienie i odwzorowuje idealnie kolory. Niska waga i moc lamp, daje większe możliwości projektowe i gwarantuje mniejsze zużycie energii. Nie bez znaczenia pozostaje także ich zdecydowanie dłuższa żywotność od standardowych lamp wyładowczych co przekłada się na niższe koszty użytkowania sprzętu oświetleniowego.

Oferujemy poniższe typy lamp scenicznych marki Philips:

  • MSR
  • MSR Gold SA Double Ended
  • MSR Gold FastFit
  • MSR Gold MiniFastFit
  • MSR Platinum
  • MSD Platinum


Więcej informacji

Cross reference
 

 

Skontaktuj się z nami

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.raan-lighting.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.