Oświetlenie architektoniczne

Lamp tego typu używamy do oświetlania konkretnych obiektów, aby zaakcentować pewne ich cechy takie jak kształt czy kolorystykę.

Stosujemy je również w przypadkach kiedy chcemy nadać pewne cechy pomieszczeniom np. uzyskać wrażenie wydłużenia czy poszerzenia.

Takie oświetlenie stosujemy we wnętrzach mieszkalnych, ale przede wszystkim w salonach sprzedaży, salach wystawowych, pasażach handlowych, obiektach sakralnych a także przy iluminacji budynków i budowli.

Przykładem lamp do oświetlenia obiektów sportowych są lampy Philips Master MHN-LA i Philips MASTER MHN-SA , z użytkowania których Klient odnosi następujące korzyści:

  • Możliwość projektowania kompaktowych i wydajnych systemów opraw z precyzyjną optyką i lepszym sterowaniem kątem rozsyłu oraz minimalnym rozproszeniem światła
  • Dobre oddawanie kolorów pozwala na stworzenie przyjemnej atmosfery i komfortu wizualnego dla graczy i widzów
  • Ciągłą emisję strumienia, która umożliwia tworzenie różnych systemów półprofesjonalnego oświetlania stadionów i ich profesjonalnego oświetlania na potrzeby transmisji telewizyjnych

Cechy charakterystyczne dla obu lamp:

  • Kompaktowe źródło światła (długi łuk świetlny) o dużej skuteczności świetlnej
  • Technologia podwójnych styków zwiększająca okres eksploatacji
  • Naturalna biel, stabilne kolory i wierne oddawanie barw
  • Temperatura światła podobna do temperatury światła dziennego ułatwia przejście na sztuczne oświetlenie Wniosek
  • Profesjonalne i półprofesjonalne oświetlenie obiektów sportowych i oświetlenie projektorowe


Zapraszamy również do zapoznania się z serią lamp architektonicznych MasterColour CDM do zastosowań wewnętrznych

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.raan-lighting.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.