Lampy do projektorów multimedialnych

Oferujemy lampy do wszystkich typów projektorów wszystkich liczących się na świecie  producentów.

Jeśli nie wiesz, jaka lampa będzie właściwa do Twojego projektora, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy jaką lampę wybrać.  Większość lamp do projektorów oferujemy w kilku wariantach. Poszczególne warianty lamp różnią się między sobą ceną i stopniem trudności wymiany.
 

Oferujemy lampy do projektorów w trzech opcjach:

 • Oryginalne lampy z modułem
  W przypadku dokonania wyboru oryginalnej lampy z modułem, możesz liczyć na maksymalną jakość i niezawodność. Niemniej trzeba też być przygotowanym na wyższą cenę. Wymiana takiej lampy jest bardzo prosta dzięki modułowi montażowemu.
   
 • White Box
  Jest to wariant lampy, którego jakość jest porównywalna z jakością oryginalnych lamp z modułem, ponieważ mamy tu do czynienia z oryginalną żarówką , lecz dzięki zastosowaniu modułu zastępczego, lampa taka nie tracąc na jakości jest tańsza niż jej odpowiednik z oryginalnym modułem. Wymiana takiej lampy jest bardzo prosta dzięki modułowi montażowemu.

 

 • Oryginalna lampa bez modułu
  Czyli sama oryginalna żarówka (Philips, OSRAM, Ushio). Charakteryzująca się znakomitą jakością projekcji i przystępną ceną ze względu na brak modułu montażowego. Niemniej wymiana samej żarówki bywa trudniejsza i wymaga doświadczenia i zdolności manualnych. Należy również pamiętać, że nie w każdym module można samemu wymienić lampę.

 

Wymiana lampy

Lampy mają ograniczoną żywotność, dlatego każdego właściciela projektora prędzej czy później czeka wymiana lampy. Dokonać można tego samemu lub zlecić wymianę fachowcowi. Oferujemy możliwość wymiany lampy i czyszczenia projektora przez doświadczonego specjalistę, który po otrzymaniu projektora od Klienta doprowadzi jego stan niemalże do nowości, a projektor będzie służył jeszcze przez długi czas.

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.raan-lighting.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.